Naujienos

lietuviu kalba1.jpg

Linksmų, saugių ir įspūdingų vasaros atostogų!

Capture.PNG

 Galite pasidaryti, bet kurį darbelį. Kiekvieną dieną rasite naują staigmeną.

Įvairūs darbeliai čia ---->

christmas7a.gif

Gruodžio 22 d. planuojame Kalėdinę šventę klasėje. Vyks Talentų šou (vaikučiai pristato, kas jiems mieliausia ir geriausiai sekasi: deklamuoja, dainuoja, šoka, piešia, ...), laisva apranga. Dovanomis keisimės gruodžio 22 d., tą dieną atsineškite dovanėles į mokyklą.

MVIMG_20201222_222709.jpg

Pirmadienį (gruodžio 13 d.) 13.00 val. mūsų klasės vaikai susitiks su aktoriais iš Kauno. Susitikimas vyks Aktų salėje. Pasipuošti šventiniais kalėdiniais rūbeliais (kaukės, įvairūs priedai :) ir t.t.). Vyks eiliuotas spektaklis "Juk Kalėdos šventė tai tokia". Trumpas aprašymas, ką mes veiksime: Kiek išdidi ponia Zuikienė, atvykusi pas vaikus, prisistato esanti viso miško karalienė. O Kalėdų senelio ji laukia besitikėdama brangios dovanos. Staiga įbėga vilkas, kuriam, pasirodo, Kalėdos - tai puiki proga kuo daugiau prisiryti. Zuikienė bando įrodyti, kad Kalėdų vertybės visai kitokios: tai šventė, suburianti šeimą drauge, tačiau vilkui tai nė motais. Jis bando Zuikienę sučiupti, besitikėdamas puikaus Kalėdinio patiekalo. Staiga pasigirsta šunų lojimas - tai Kalėdų senelio šunų kinkinys, kurio išsigandęs vilkas pabėga. Atvykęs Kalėdų senelis papasakoja apie savo kelionę, pamoko liaudies šokių, seka Kalėdinę pasaką, tokiu būdu sukurdamas tikrą Kalėdų dvasią. Galiausiai Zuikienė supranta, kad Kalėdų metu ne dovanos svarbiausia, o geri darbai, buvimas kartu su šeima ir artimaisiais, jiems skiriamas dėmesys. Tai linksmas, pamokantis ir nuo pirmų minučių įtraukiantis šventinis pasirodymas.

1.JPG

Gruodžio 10 d. klasėje vyko lėlių teatro dirbtuvės. Vaikai gamino lėles, kurias padovanos tėveliams Kalėdų proga.

golden-first-place-medal-isolated-white-background-36698564.jpg

Gruodžio 3 d. klasėje vyko meninio skaitymo konkursas. Vaikai išmoko nuostabius eilėraštukus. Pirmą vietą laimėjo Andželina. Ji dalyvaus mokyklos meninio skaitymo konkurse. Sėkmės!

diplomas.gif

Mūsų klasėje lapkričio 24 d. vyko dailaus rašto konkursas "Atrask rašto paslaptį". Visi mokinukai labai stengėsi rašyti tekstą "Ančiukai". Dailiausiai rašo Ugnė ir Rokas. Jų darbai keliaus į mokyklos dailaus rašto konkursą. Linkime sėkmės!

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page