top of page

saugus eismas

Saugaus eismo video pamokėlės kurių pagalba tėveliai gali sužinoti, kaip su vaikais kalbėti apie saugų elgesį kelyje, automobilyje,  kaip įtaigiau jiems perteikti informaciją. Patariame šiuos filmukus žiūrėti kartu su vaikais ir nepamiršti laikas nuo laiko pasikartoti. Taip būsite tikri, kad nepamiršite šių svarbių pamokų – juk vaikas kasdien patiria daug naujo, ko tėveliai galbūt ir nenumatė.

prasidedant mokslo metams

 9 dalykai, kuriuos reikia žinoti prasidedant mokslo metams. Ar esate pasiruošę padėti savo vaikams kuo geriau pasirodyti mokykloje? Skaitykite toliau ir sužinosite, ką sako mokytojai, kurie praleidžią visą dieną su Jūsų vaiku... Tai reikalinga tam, kad Jūsų vaikas imtų geriau mokytis.

patyčios

Kodėl reikia atkreipti dėmesį į patyčias?

Mitai apie patyčias. Kodėl vaikams sunku papasakoti apie patyčias ? Ar Jūsų vaikas patiria patyčias? Jūsų vaikas tyčiojasi iš kitų. Jūsų vaikas - patyčių stebėtojas. Tėvai kuria saugias mokyklas. Kur kreiptis pagalbos?

vaiko kuprinė

Filmukas. Kiek turi sverti mokyklinės kuprinės?

skaitymas

Filmukas. Kaip sudominti vaiką knyga! dauguma žinome, kad knygų skaitymas lavina vaizduotę, kalbą, plečia vaiko akiratį ir pasaulėžiūrą, ugdo jį kaip asmenybę. Tačiau ką turėtų daryti tėvai, kad jų vaikams skaitymas taptų maloniu kasdieniniu įpročiu?

mokomės mokytis

„Mokymasis, protinis darbas, dirbamas pagal iš anksto nubrėžtą metodą, nubrėžtą planą, duoda geresnių rezultatų, negu mokymasis be jokio metodo ir be jokio plano. Graikų žodis "motthod", iš kurio kilęs žodis "metodas", reiškia "kelią į ką". Kelią į kokį nors tikslą.
K o k į ? Deja, į šį klausimą turite atsakyti kiekvienas pats sau.“
/J. Rudnianskis/

Švietimo ir mokslo ministerija

Ikimokyklinis ugdymas. Priėmimas, mokestis, vaikų skaičius grupėse ir kt.

Priešmokyklinis ugdymas. Priėmimas, trukmė, informacija konsultacijoms.

Atostogos mokiniams. Pradinis ugdymas. Nuo kada leisti į 1 klasę, priėmimas ir kt. Pagrindinis ugdymas. Trukmė, klasių dalijimas į grupes, antroji užsienio kalba, individualus ugdymo planas. Vidurinis ugdymas. Trukmė, individualus ugdymo planas, pasirenkamieji ir privalomieji dalykai, klasių dalijimas į grupes. Abiturientų tėvams: brandos egzaminai. Mokyklų finansavimas. Finansavimo šaltiniai, mokinio krepšelis, už ką moka tėvai ir kt.

Leidiniai ir vaizdo įrašai. Tėvų (globėjų, rūpintojų) teisės ir pareigos.Informacija užsienio lietuviamsInformacija atvykstantiems mokytis į Lietuvą ir išvykstantiems, užsienyje įgyto išsilavinimo ir kvalifikacijų pripažinimas ir kt.

laisvalaikis

Gyvūnai gyvenantys kaime. Popierinės lėlės. Piešimas ant veido. Karpiniai iš popieriaus. Popierius laiškams. Kaukės vaikams. Stalo žaidimas.

bendraamžiai

Tėvams apie patyčias. Blogo elgesio su vaiku pasekmės. Sveika gyvensena. Vaikų psichiatro patarimai. Hiperaktyvus vaikas. Kaip valdyti emocijas

psichologija tau

Žurnalas, skirtas žvelgiantiems giliau.

psichologinio konsultavimo grupė

Vaiko pasaulis (pasiskaitymui)

šeimai

Namai. Vaikų gimtadieniai. Žaidimai. Šventės. Receptai. Knygos...

visa Lietuva skaito vaikams

„Visa Lietuva skaito vaikams“ – tai ugdymas skaitant. Iniciatyva siekiama atsigręžti į seną, patikrintą ugdymo metodą, t.y. vertingų knygų skaitymą balsu, atsižvelgiant į naujausias šios srities ekspertų įžvalgas, šiuolaikines skaitymo skatinimo priemones, tendencijas; Iniciatyva skatina suaugusiuosius domėtis skaitymo balsu metodika, didaktika ir praktika. Atsakingas skaitymas balsu kasdien vaiko malonumui – kokybiškai ir prasmingai praleistas laikas kartu, vaiko emocinės sveikatos garantas ir nepamainoma investicija į vaiko ateitį; Inciatyva siekia viešos diskusijos apie vertingų knygų skaitymą ir skaitymo balsu kultūros vietą šiuolaikinėje Lietuvoje.

draugiškas internetas

 

Moderniosios technologijos mūsų šeimoje

Tėvai dažnai savęs klausia, ar jų vaikai nepraleidžia per daug laiko prie kompiuterio. Iš tikrųjų nėra tikslaus atsakymo į klausimą „Kiek yra per daug?“ Pirmiausia reikėtų atsakyti į kitą klausimą – „O ką gi jie veikia DAR?“ Ar vaikai visuomet atlieka namų darbus, paskirtus namų ruošos darbus, ar pakankamai miega, sportuoja, ar skiria laiko draugams ir savo šeimos nariams. Svarbiausia – tinkamai paskirstyti laiką! Daugiau svetainėje "Draugiškas internetas"

mamos dienoraštis

Viskas, ką jums reikia žinoti apie vaiką. Ar žinote, kad vaiko sėkmė moksle ne visada priklauso nuo jo sugebėjimų? Ar teko girdėti, kad egzistuoja dėsnis - kuo labiau spausite vaiką mokytis, tuo labiau jis priešinsis? Atžaloms augant tėvai pradeda sukti galvas - kaip padėti savo vaikui pasiruošti mokyklai? Juk norisi, kad jis patirtų kuo mažiau nusivylimų ar įtampos. O kaip bežiūrėsi, mokykla vaikui yra itin reikšmingas gyvenimo etapas. Tačiau neverta visko per daug sureikšminti.  Į mokyklą tipenančiam mokinukui svarbiausia yra tėvų palaikymas, pasitikėjimas juo ir jo paties noras mokytis. Ir net jei ne viskas vaikui gali pasisekti, palaikykite jį ir nusiteikite, kad viskas bus gerai

filmukas

Laiminga vaikystė

Please reload

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
bottom of page